استخدام مترجم در مترجم وان

استخدام مترجم در سامانه مترجم وان با بهترین شرایط

مترجم وان وب سایتی فعال در زمینه ترجمه آنلاین می باشد که مدت زیادی است به این فعالیت می پردازد. با توجه به بالا بودن تعداد مشتریان و پروژه های ترجمه، تیم مترجم وان به صورت دائمی اقدام به استخدام مترجم متخصص می نماید. در این مطلب به طور کامل به ذکر شرایط و مزایای استخدام مترجم در سامانه Motarjem1 می پردازیم.

استخدام مترجم در مترجم وان

ترجمه سایت مترجم وان تنها معطوف به ترجمه انگلیسی به فارسی و برعکس می باشد. بیشتر مشتریان ما را اساتید محترم، دانشجویان و صاحبین مشاغلی که در سطح بین المللی فعالیت می کنند تشکیل می دهند.

در صورت دارا بودن شرایط و استخدام، کار شما مترجمین محترم به صورت دورکاری خواهد بود و نیاز به حضور در ساعات مشخص و مکان مشخصی نیست. انجام کار ترجمه در منزل یکی از کم چالش ترین کارها به صورت دورکاری یا غیرحضوری است.

تنها هدف ما این است که مشتریان و مترجمین بدون کمترین درگیری ذهنی به یکدیگر مرتبط شده و کار مورد نظر که همان مورد ترجمه می باشد به بهترین وجه انجام شود. کار شما می تواند به صورت تمام وقت یا پاره وقت و با توجه به میزان وقت آزادتان باشد.

اگر جویای کار ترجمه هستید به شما توصیه می کنیم که این مطلب را با دقت مطالعه کرده و در صورت رضایت از شرایط دوطرفه به صفحه استخدام در مترجم وان مراجعه و فرم استخدام را تکمیل نمائید.

استخدام مترجم در مترجم وان
استخدام مترجم در مترجم وان به صورت غیرحضوری می باشد.

مزایای استخدام در مترجم وان

استخدام مترجم در سامانه آنلاین مترجم وان دارای مزایایی برای کارفرما و مترجم می باشد. از مزایای استخدام شدن در مترجم وان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • واریز به موقع حق الترجمه به حساب مترجم
 • انجام کلیه مراحل بصورت غیرحضوری و از طریق پنل مترجم
 • درگیر نشدن مترجم با مواردی از جمله بازاریابی، پرداخت صورت‌حساب و بدحسابی احتمالی مشتری
 • اطلاع رسانی به موقع سفارشات و واریزها از طریق پیامک، تلگرام، پنل سایت و ایمیل
 • برخورداری از درآمد مناسب با توجه به حجم بالای سفارشات ترجمه در سایت مترجم وان
 • ارسال درخواست های ترجمه با توجه به تخصص هایی که شما دارید
 • همکاری تمام وقت و بدون زمان بیکاری
 • و …
مترجم وان تیمی از مترجمین متخصص در رشته های مختلف می باشد.
مترجم وان تیمی از مترجمین متخصص در رشته های مختلف می باشد.

دورکاری برای چه افرادی مفید است؟

برخی از خانم ها با وجود داشتن تخصص خوب، به دلیل مشغله های زندگی از فعالیت خارج از منزل بازمی مانند. انجام ترجمه به صورت کار در منزل می تواند یک گزینه خیلی عالی برای این افراد باشد.

این افراد می توانند با توجه به میزان وقت آزادی که در روز دارند سفارش قبول کنند و به انجام ترجمه عمومی یا ترجمه تخصصی  رشته های مختلف بپردازند. قاعدتا میزان درآمد این افراد نیز با توجه به میزان کاری که انجام می دهند متغیر است.

دسته ای دیگر از افراد هم وجود دارند که در کار دیگری مشغول می باشند اما علاقه به کار ترجمه و تمایل به انجام آن در بسیاری از افراد که در این زمینه توانایی دارند وجود دارد.

استخدام مترجم
داشتن صداقت کاری و مسئولیت پذیری در کنار تخصص کافی از مهم ترین شرایط استخدام مترجم دورکار می باشد.

شما می توانید برای دنبال کردن علایقتان یا کسب درآمد از طریق شغل دوم به ترجمه کردن بپردازید و علم خود را نیز در این زمینه به روز نگه دارید.

اگر از جمله فریلنسرهایی هستید که ترجیح می دهید ترجمه را به عنوان شغل اصلی تان انجام دهید اما ترجیح می دهید در طول شب کار کرده و روزها را استراحت کنید مترجم وان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

شرایط استخدام در مترجم وان

از آن جایی که هدف ما بهره گیری از تخصص و تجربه مترجمین مستعد می باشد و از طرفی تمایل به همکاری با نیروی جوان و پرانرژی را داریم برای استخدام در تیم داشتن شرایط ذیل الزامی است:

 • حداقل مدرک تحصیلی كارشناسي
 • قدرت تایپ و ترجمه حداقل ۵ صفحه در روز
 • دارا بودن سابقه کار در زمینه ترجمه متون (حداقل یک سال)
 • دارا بودن تخصص ترجمه در یک یا چند زمینه تخصصی علمی
 • فعال بودن، پیگیری مداوم و پاسخگویی به ایمیل ها و تماس های گروه ترجمه
 • مسئولیت پذیری، صداقت کاری، متعهد بودن به موسسه و علاقه به کار و فعالیت مستمر
 • امانت داری، حفظ ترجمه‌ها و منتشر کردن در هیچ بستری اعم از چاپی یا الکترونیکی

درباره نویسنده: amiryami

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *