خصوصیات بهترین سایت ترجمه

ویژگی های بهترین سایت ترجمه

سایت ها و شرکت های ترجمه بسیار زیادی وجود دارند که کار ترجمه عمومی و تخصصی در زمینه های مختلف را انجام می دهند اما طبیعتا همه این سایت ها و شرکت ها کیفیت یکسانی در ترجمه نخواهند داشت. عوامل مختلفی بر روی این کیفیت ترجمه تاثیر می گذارند و ما در این مطلب قصد داریم ویژگی های بهترین سایت ترجمه که باعث تمایز اساسی بین ترجمه های مختلف می شود را بیان کنیم.

شناخت نیاز مشتری

مشتریان معمولا با توجه به شرایط نیازهای مشترکی دارند برای مثال دانشجویان معمولا درخواست انجام تحقیق یا ترجمه مقالات علمیشان را دارند و شرکت ها نیز عموما جهت ایجاد تبلیغات بین المللی یا تنظیم بروشور، تنظیم فرم قرارداد و …  به سایت های ترجمه مراجعه می کنند.

بهترین سایت ترجمه سایتی است که بیشترین میزان نیاز مشتریان را تشخیص داده و از قبل توانایی انجام این درخواست ها را در تیم خود ایجاد کرده است.

برای مثال نوشتن رزومه انگلیسی درخواستی است که بیشتر افراد برای ادامه تحصیل و یا درخواست کار از شرکت های خارجی به آن نیاز دارند و نوشتن رزومه نیازمند رعایت یک سری ملاک های اساسی است که تیم ترجمه باید به آن آگاهی داشته باشند تا بتوانند بهترین خدمات ممکن را به مشتری ارائه دهند.

تیم ترجمه مترجموان یک تیم کاملا متشکل از جوانان مستعد و فعال است که آماده خدمات رسانی در زمینه های مختلف بوده و نسبت به یادگیری امور جدید بسیار علاقمندند. با مراجعه به بخش محاسبه هزینه و ثبت سفارش ترجمه می توانید هر متن تخصصی و عمومی را با بالاترین کیفیت ممکن ترجمه کنید.

پل ارتباط با مشتری

یکی از فاکتورهای اساسی در تعیین بهترین سایت ترجمه دسترس پذیر بودن عوامل آن می باشد. گاهی مشتری مطلب خاصی در ذهن دارد که می خواهد مترجم در حین ترجمه به آن موضوع خاص توجه ویژه ای داشته باشد. اینکه مشتری بتواند درخواست خود را عنوان کند چیزی است که یک سایت ترجمه خوب باید آن را در نظر گرفته باشد و این بخش را نیز به نوعی می توانیم زمینه ای برای شناخت نیاز مشتری بدانیم.

بهترین سایت ترجمه
مترجم وان دارای انواع پل ارتباطی فعال جهت پاسخگویی به درخواست های مشتریان عزیز می باشد.

سایت مترجم وان دارای تیمی با پاسخگویی تمام وقت می باشد که پل های ارتباطی مختلفی از جمله ایمیل با پاسخگویی سریع، شماره های تماس و ارتباط حضوری است و مشتریان عزیز می توانند در هر لحظه جهت ارائه درخواستشان با این پل های ارتباطی در تماس باشند.

کیفیت ترجمه در بهترین سایت ترجمه

کیفیت ترجمه قطعا اساسی ترین فاکتور برای اعتماد مشتری است و بهترین سایت ترجمه سایتی است که درصد بیشتری از مشتریانش حس مساعدی نسبت به نتیجه سفارششان داشته باشند. کیفیت در ترجمه تابع عوامل متعددی می باشد که یکی از مهمترین آن ها داشتن مترجمان تخصصی در رشته های مختلف است.

بهترین سایت ترجمه
سایت مترجم وان به عنوان بهترین سایت ترجمه دارای مترجمان تخصصی در رشته های مختلف می باشد که توانایی ترجمه متون تخصصی مرتبط با رشته شما با کیفیت بالا را دارند.

سایت ترجمه تخصصی مترجم وان با هدف ایجاد بستری مناسب برای ارائه خدمات ترجمه ایجاد شده و در این سایت می توانید به گروه بزرگی از مترجمان در زمینه های مختلف دسترسی داشته باشید و با صرف کمترین هزینه و زمان ، بهترین خدمات را تجربه کنید.

همچنین در صورتی که در هر بخشی از ترجمه اشکال احتمالی دیدید یا اینکه درک درستی از آن نداشتید می توانید با تیم مترجم وان تماس گرفته و از پشتیبانی تیم استفاده کنید.

هزینه ترجمه

یکی دیگر از فاکتورهای اساسی که برای کاربران بسیار مهم است هزینه ترجمه می باشد. قطعا مبحث هزینه در تمامی امور مهم است و شفاف بودن شرح هزینه ها نیز یکی از دلایل اعتماد مشتری می باشد.

در صورتیکه متن کوتاهی داشته باشید می توانید از اپلیکیشن مترجم گوگل استفاده کنید اما در صورتیکه متن طولانی یا تخصصی دارید و تخصص یا وقت کافی برای ترجمه آن را ندارید بهتر است این کار را به افرادی که در آن تخصص دارند بسپارید.

بهترین سایت ترجمه
هزینه ترجمه در مترجم وان بر اساس فاکتورهای اساسی سنجیده می شود که باعث می گردد با کمترین هزینه ممکن نیاز مشتریان مرتفع شود.

هزینه ترجمه وب سایت مترجم وان بر اساس فاکتورهای مختلفی می باشد که این فاکتورها عبارتند از تعداد کلمات، کیفیت ترجمه طلایی یا نقره ای و زمان تحویل محاسبه می شود و شما می توانید قبل از ثبت سفارشتان از قیمت دقیق ترجمه با شرایط مختلف مطلع شوید.

تایپ متن ترجمه در بهترین سایت ترجمه

امروزه اکثر افراد رزومه، فایل درسی، تبلیغات کاری و … را از طریق اینترنت منتقل می کنند و تایپ رایگان متون ترجمه شده از امتیازات مثبت بهترین سایت ترجمه می باشد که مترجم وان نیز این خصوصیت را دارا است. همچنین امکان ترجمه و ایجاد جداول، پاورقی، فرمول گذاری و … نیز وجود دارد که هزینه این موارد به صورت جداگانه قابل پرداخت است.

تحویل بموقع و سریع به مشتری

زمان تحویل سفارش یکی از علل تاثیرگذار در گرفتن عنوان بهترین سایت ترجمه می باشد. تیم مترجم وان به حقوق مشتری کاملا پایبند بوده و به تعهد خود در رابطه با زمان تحویل سفارش اهمیت زیادی می دهد و در صورتی که تحویل سفارش بیش از ۲۴ ساعت به تاخیر بیافتد، مرکز ترجمه موظف به پرداخت خسارت می باشد.

زمان دقیق تحویل سفارش قبل از ثبت سفارش اعلام می شود و مشتری می تواند با توجه به زمانبندی خود یکی از گزینه های تحویل فوری، نیمه فوری و عادی را انتخاب کند. همچنین این زمان با توجه به طول متن سفارش و نوع متن که متن عمومی و تخصصی است برآورد می شود و بهترین زمانی که طی آن مترجم بتوانید بهترین ترجمه ممکن را ارائه دهد در نظر گرفته شده است.

درباره نویسنده: amiryami

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *