تاثیر چت انگلیسی

تاثیر چت انگلیسی را به وضوح در پیشرفت زبانم دیدم

امروزه یادگیری زبان انگلیسی کمک شایانی در پیشرفت شغلی افراد می‌کند و همگان به دنبال بهترین و کم هزینه ترین راه برای یادگیری زبان هستند. علاوه بر این، با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و همچنین افزایش استفاده از ربات‌ها، می‌توان از آن‌ها در زمینه­‌ی آموزش زبان، بهره مند شد.

آیا در مورد تاثیر چت انگلیسی در پیشرفت زبان می‌دانید؟ مزیت استفاده از اینگونه ربات‌ها در زمینه‌ی یادگیری زبان چیست؟ با ما همراه باشید تا در این مورد بیشتر بدانیم.

ربات‌هایی در تلگرام وجود دارند که می‌توانید تاثیر چت انگلیسی با آن‌ها را در پیشرفت زبان خود ببینید. پس بهتر است روند استفاده‌ی خود از تلگرام را تغییر دهید و به جای تلف کردن وقت خود در کانال‌های مختلف، برای بهره­‌مندی از مزایای این ربات‌ها در عرصه­‌ی پیشرفت چت انگلیسی، دست به کار شوید.

چت انگلیسی
چت انگلیسی

 

ربات‌هایی که تاثیر چت انگلیسی با آن‌ها در پیشرفت روند یادگیری زبان، مورد توجه کاربران قرار گرفته است:

Pronunciationbot:

دیگر نیاز نیست هراسی از تلفظ اشتباه لغات داشته باشید؛ ربات مذکور مشکل شما را در زمینه­‌ی تلفظ صحیح لغات، حل می‌کند. در مربع پایین صفحه علاوه بر شنیدن تلفظ لغات، می‌توانید زبان مورد نظرتان را انتخاب کنید و یا این که فونتیک این تلفظ را با علائم ویژه‌ی آن ببیند.

Dictionary:

اگر به دنبال دیکشنری مطمئن و با سرعت بالایی هستید حتما از این ربات بهره بگیرید.

Englishi_bot:

این ربات از اکثر زبان‌های دنیا پشتیبانی می‌کند و می‌توانید از آن برای آموزش یک کلمه در چندین زبان بهره‌مند شوید.

Andyrobot:

با استفاده از این ربات می‌توانید علاوه بر یادگیری لغات، گرامر خود را تقویت کنید. این ربات در صورتی که اشتباه نگارشی مثل غلط املایی داشته باشید، به شما گوشزد می‌کند.  این کار تاثیر چت انگلیسی در آموزش زبان را چندین برابر می‌کند. این ربات تنها از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ربات، به مقاله ربات چت انگلیسی مراجعه کنید.

Ytranslatebot:

می‌توانید کار ترجمه‌ی خود را همانند ربات Dictionary به این ربات واگذار کنید. تنها کاری که بر عهده شماست، تعیین زبان مبدا و مقصد است.

تاثیر ربات ها در چت انگلیسی
تاثیر ربات‌ها در چت انگلیسی

 

۶ نکته در مورد اینکه چرا نباید از تاثیر چت انگلیسی غافل شویم

آموزش در هر مکان و هر زمان:

امروزه به دلیل مشغله‌ی زیاد، مردم بیشتر وقت خود را در رفت و آمد با مترو و اتوبوس و… هستند. پس چه بهتر که به جای تلف کردن وقت خود، زبان یاد بگیرید.

صرفه‌جویی در هزینه:

به دلیل استمرار داشتن زبان انگلیسی، دوره های آن طولانی تر و به تبع هزینه های آن نیز بیشتر است.

تقویت نوشتار:

یکی از زیرشاخه‌ها­­ی آموزش زبان، بخش writing است. با کمک ربات‌های هوشمند، تاثیر چت انگلیسی را در تقویت نوشتار خود ببینید.

تکرار کردن لغات جدید:

این راهکار یکی از راه‌های ماندگاری لغات در ذهن است. در این مورد نیز مشغله‌ی کاری به خوبی خودنمایی می‌کند؛ به این صورت که عده ای به علت کار خود، یک روز در هفته به کلاس زبان می‌روند. برای همین فرصت زیادی برای تکرار ندارند و بعد از به خاطر سپردن آن‌ها به آسانی از یادشان می‌رود. اما با استفاده از ربات‌های هوشمند، می‌توانند هر روز هفته با صرف کمترین زمان لغات خود را دوره کنند یا لغات جدید یاد بگیرند.

روشی مناسب برای کودکان:

امروزه تبلت و گوشی عضوی جدایی ناپذیر از زندگی بچه‌ها شده است، پس می‌توان زبان را در قالبی جذاب تر به صورت تلفن همراه به آن‌ها آموزش داد.

یادگیری همزمان یک لغت در چند زبان:

افرادی که علاقه مند به یادگیری همزمان چندین زبان هستند؛ با استفاده از این ربات‌ها می‌توانند بدون صرف هزینه‌ی مربوط به هر کلاس یا گذاشتن وقت بیشتر، یک لغت را به طور همزمان در چند زبان یاد بگیرید.

 

آموزش یک کلمه به صورت همزمان در چندین زبان مختلف
آموزش یک کلمه به صورت همزمان در چندین زبان مختلف

 

 

 

نتیجه گیری:

با توجه به موارد ذکر شده، تاثیر چت انگلیسی به وضوح در پیشرفت فراگیری زبان، و به ارمغان آوردن تجربه‌ای جدید از آموزش، در زبان آموزان دیده می شود. تنها کافی است با چت کردن با این اساتید مجازی و پشتکار فراوان، زبان خود را تقویت کنید.

 

درباره نویسنده: amiryami

مطالب زیر را حتما بخوانید

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *