تحصیلات مترجمان در مجموعه مترجم وان

سطح تحصیلات مترجمان در مجموعه مترجم وان چقدر است؟

مسئله اعتماد در حوزه اینترنت مهم ترین عامل در میزان موفقیت کسب و کار اینترنتی است. اینکه افراد بتوانند به کالا یا خدماتی که شما به صورت اینترنتی ارائه می کنید اعتماد کنند خیلی مهم است. کیفیت ترجمه مجموعه ای از عوامل را شامل می شود که مهم ترین آن تجربه و توانایی مترجم در کار ترجمه کردن است. در این مطلب به این موضوع به طور مفصل می پردازیم و در رابطه با سطح تحصیلات مترجمان در مجموعه مترجم وان نیز توضیح می دهیم.

توانایی های اصلی مترجم خوب کدامند؟

قبل از هرچیزی مهم است بدانیم مترجم خوب چه کسی است؟ چگونه می توان به ترجمه فردی اعتماد کرد؟ سطح تحصیلات مترجمان در مجموعه مترجم وان و هر سایت دیگری چقدر است؟

مترجمی علاوه بر داشتن توانایی ترجمه نیاز به یک سری ملاک های دیگر نیز دارد. برای مثال مترجم خوب مترجمی است که بتواند اولا موضوع را به طور کامل لمس کند؛ ثانیا با نگارش خوبش موضوع را به خوبی به خواننده منتقل کند.

مترجم خوب مترجمی است که دامنه اطلاعاتی اش بالا باشد تا درک بهتری از موضوع ترجمه پیدا کند. مترجم بایستی با اصطلاحات غیررسمی و عامیانه زبان مبدا و مقصد آشنا باشد تا بتواند در مواقع لزوم از آن ها در ترجمه اش استفاده کند.

اینکه مترجم بتواند ترجمه را با بالاترین کیفیت و در زمان تعیین شده تحویل دهد علاوه بر توانایی ترجمه به تجربه کاری وی نیز برمی گردد.

تحصیلات مترجمان در مجموعه مترجم وان
کار ترجمه نیاز به داشتن اطلاعات عمومی و تخصصی بالا دارد.

هر زمینه خاص علمی که جزو موضوعات عام و فراگیر نباشد ترجمه تخصصی محسوب می شود. ترجمه تخصصی چیزی فراتر از ترجمه عمومی است. یک مترجم تخصصی بایستی علاوه بر داشتن مهارت بالای ترجمه، در زمینه موضوع مورد نظر نیز تخصص داشته باشد.

این موضوع به آن دلیل است که لغات و اصطلاحات تخصصی در هر رشته با سایر رشته ها فرق دارد و مترجم بایستی با توجه به دامنه اصطلاحات و عبارات رشته خودش مقاله یا هر فایل دیگری را ترجمه کند.

سطح تحصیلات مترجمان در مجموعه مترجم وان

مسلماً برای مشتری اهمیت دارد که بداند سفارش ترجمه اش به چه کسی و با چه میزان توانایی کاری داده می شود. تیم مترجم وان مجموعه ای از مترجمین جوان، با تجربه و فعال است.

ما در اکثر رشته های تخصصی مترجمین خوبی داریم که شما می توانید بدون نگرانی کار ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی تان را به ما بسپارید.

تحصیلات مترجمان در مجموعه مترجم وان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از رشته های مختلف همچون کامپیوتر، برق، عمران و سایر رشته ها و در بهترین دانشگاه های کشور می باشند.

برای اطلاع از رشته های مورد ترجمه در مترجم وان می توانید به لینک ارائه شده کلیک کنید. همچنین شما می توانید در طی مراحل تحویل ترجمه تان با مترجم در ارتباط باشید و نقطه نظرات خود را از مترجمین ما پیگیری کنید.

تحصیلات مترجمان در مجموعه مترجم وان
تیم مترجم وان مجموعه ای از مترجمین متخصص در رشته های مختلف نظری و مهندسی می باشد.

شرایط استخدام در مترجم وان

همانطور که قبلا هم گفتیم ترجمه به معنای ترجمه تحت الفظی نبوده و برای داشتن یک ترجمه روان فاکتورهای زیادی وجود دارد که مترجم بایستی آن خصوصیات را داشته باشد.

تیم مترجم وان با توجه به بالا بودن میزان سفارشات ترجمه رسمی و غیررسمی، از مترجمین محترم و کارآزموده با دارا بودن شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:

  • حداقل مدرک تحصیلی كارشناسي
  • دارا بودن قدرت نگارشی قوی
  • دارا بودن تخصص ترجمه در یک یا چند زمینه تخصصی علمی
  • فعال بودن ، پیگیری مداوم و پاسخگویی به ایمیل ها و تماس های گروه ترجمه
  • مسئولیت پذیری ، صداقت کاری ، متعهد بودن به موسسه و علاقه به کار و فعالیت مستمر
  • دارا بودن سابقه کار در زمینه ترجمه متون (حداقل یک سال)
  • قدرت تایپ و ترجمه حداقل ۵ صفحه در روز

درباره نویسنده: amiryami

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *