چرا باید در دوره آنلاین زبان شرکت کنیم؟

چرا باید در دوره آنلاین زبان شرکت کنیم؟

با پیشرفت تکنولوژی، آموزش نیز به این سمت گرویده است و امروزه شاهد این هستیم که بسیاری از دوره های حساس تخصصی در رشته های مختلف، شامل دوره های آموزشی الکترونیکی و یا دوره های آموزش آنلاین می باشند. آموزش زبان انگلیسی نیز دستخوش این ماجرا بوده است و در سال های اخیر عبارت دوره آنلاین زبان انگلیسی را زیاد می شنویم.

ضرورت یادگیری زبان انگلیسی امروزه بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود. شرکت در دوره آنلاین زبان می تواند به دلایل مختلفی انتخاب شود. استفاده از این نوع کلاس ها فواید زیادی دارد که در ادامه به طور کامل در رابطه با این موضوعات صحبت می کنیم.

معرفی دوره های آنلاین زبان

آموزش آنلاین سال هاست در دنیا استفاده می شود و پیشرفت های زیادی در زمینه این نوع آموزش رخ داده است. در ایران نیز برخی از موسسات مطرح که متقاضیان زیادی هم دارند دوره های آنلاین آموزشی را ارائه می دهند؛ دوره آنلاین زبان انگلیسی یکی از این دوره های آموزشی می باشد.

در سال های اخیر شاهد آن هستیم که برخی از بهترین آموزشگاه های زبان دوره های آموزش آنلاین را به سیستم آموزشی خود اضافه کرده اند.

دوره آنلاین زبان
برگزاری کلاس آنلاین یکی از جدیدترین دستاوردها در زمینه آموزش می باشد.

شرایط دوره های آموزش آنلاین یا همان آموزش مجازی شبیه دوره های آموزش خصوصی می باشد که طبق ساعات و روز مورد نظر زبان آموز هماهنگ می شود.

در این دوره ها فایل های آموزشی، نرم افزار کمک آموزشی زبان و کتاب های مورد نظر به زبان آموز داده می شود و در زمان های خاصی نیز کلاس درس خصوصی با استاد و با نرم افزارهای برقراری کنفرانس برگزار می شود.

در این دوره ها تمرکز بر تدریس هر ۴ مهارت اصلی زبان انگلیسی  شامل Reading ,Writing ,Listening ,Speaking می باشد. همچنین زیر مهارت های Vocabulary ,Grammar ,Pronouciation  نیز در این دوره ها تدریس می شود.

در پایان هر ترم آزمون گفتاری و نوشتاری به صورت آنلاین برگزار می شود و در نهایت نیز مدارک مورد نظر از طرف آموزشگاه مربوطه برای زبان آموز صادر می شود.

شرکت در دوره های آنلاین برای چه افرادی مفید است؟

به طور کلی هر کسی که برای شرکت در کلاس زبان محدودیت دارد و از طرفی خواندن کتاب و دیدن فیلم های آموزشی برای یادگیری اش کفایت نمی کند می تواند از دوره آنلاین زبان استفاده کند.

مزایای دوره آنلاین زبان
در کلاس های آنلاین امکان ضبط تماس و مرور مجدد آن جهت یادگیری بیشتر امکان پذیر است.

این دوره ها دقیقا به کیفیت دوره های حضوری و با همان اساتید با تجربه و متخصص برگزار می شوند، حتی این کلاس ها گاها می توانند از کلاس های حضوری نیز موثرتر باشند چرا که شما می توانید زمانی که صرف رفت و آمد به کلاس می کنید را به یادگیری زبان بگذرانید و از وقت خود کمال استفاده را ببرید.

برخی از افراد در شهرستان ها و حتی روستاها علاقمند به استفاده از آموزش های بهترین اساتید پایتخت هستند؛ شرکت در دوره آنلاین زبان بهترین انتخاب برای این افراد است.

دسته ای دیگر از متقاضیان شرکت در دوره آنلاین زبان انگلیسی افرادی هستند که به دلیل داشتن مشغله زیاد نمی توانند در ساعات روز در کلاس حاضر شوند. این افراد می توانند در کلاس های آنلاین تایم شب شرکت کنند.

همچنین بحث هزینه یکی دیگر از مسائلی است که افراد را به سمت شرکت در دوره آنلاین زبان سوق می دهد. در شهرهای بزرگ هزینه های رفت و آمد زیاد است و همچنین شهریه شرکت در کلاس های حضوری نیز به نسبت کلاس های آنلاین بالاتر است.

مزایای شرکت در دوره آنلاین زبان

دوره های آنلاین زبان معمولا توسط آموزشگاه های معروف و برتر برگزار می شوند و علاوه بر زبان عمومی کلیه دوره های بین المللی مانند  IELTS , iBT , FCE , CAE , CPE و … در این دوره ها تدریس می شود.

دوره آنلاین زبان
برقراری دوره های آنلاین توسط لپتاپ، کامپوتر، گوشی یا تبلت امکان پذیر است.

از جمله مهم ترین مزایای دوره آنلاین زبان می توان موارد ذیل را نام برد:

 • استفاده از مجرب ترین اساتید زبان انگلیسی
 • عدم محدودیت زمانی
 • بدوم محدودیت مکانی
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • امکان ذخیره جلسه کلاس و مرور دوباره یا چندباره کلاس درس
 • خصوصی و تک نفره بودن کلاس
 • امکان انتخاب روز و ساعت کلاس توسط زبان آموزان
 • امکان نصب برنامه بر روی تلفن همراه ، تبلت و یا کامپیوتر
 • تاکید بیشتر بر روی مهارت گفتاری
 • مشاوره و پشتیبانی آموزشی مستمر در طول دوره به صورت تلفنی و آنلاین
 • ارائه کلاس های جانبی بحث آزاد و رفع اشکال حضوری
 • این دوره ها علاوه بر آموزش زبان به شکل آموزش آنلاین، شامل پکیج های آموزش زبان نیز می باشند.

درباره نویسنده: amiryami

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *