دوره مکالمه انگلیسی مترجم وان

معرفی بهترین دوره مکالمه انگلیسی جهت تقویت قدرت مکالمه در کوتاهترین زمان

امروزه یادگیری زبان بخصوص یادگیری مکالمه کردن و فهمیدن صحبت دیگران اهمیت زیادی دارد. اما این موضوع به خودی خود اتفاق نمی افتد و نیاز به تلاش و تمرین زیادی هست. در این مطلب ما به شما بهترین دوره مکالمه انگلیسی را معرفی می کنیم تا بتوانید با پیشروی در این دوره سطح تواناییتان در مکالمه کردن را بهبود ببخشید.

یادگیری مکالمه انگلیسی

یادگیری کامل مکالمه نسبت به سایر مهارت های زبان کمی کندتر اتفاق می افتد چرا که برای یادگیری مکالمه پیشنیازهای بیشتری وجود دارد و همچنین یادگیری آن تمرین بیشتری می طلبد.

خوشبختانه امروزه روش های آموزشی بسیار زیاد شده اند. برخی از مهم ترین این راه ها یادگیری از طریق رادیو، دیدن فیلم ، یادگیری از طریق دوره ها و پکیج های آموزش زبان، برنامه های چت انگلیسی و نرم افزارهای آموزش زبان و … می باشد.  تنها چیزی که نیاز دارید این است که هدف گذاری کنید و برای رسیدن به هدفتان در هر کجا و هر زمانی اقدام کنید.

به دلیل زیاد شدن مشغله های روزمره امروزه بسیاری از افراد به یادگیری زبان از طریق پکیج های آموزشی روی می آورند. این پکیج ها به صورتی طراحی می شوند که تفاوت کمی با حضور در کلاس داشته باشند و از طرفی فرد بتواند در هر زمان که می خواهد به یادگیری بپردازد.

این نوید را به شما می دهیم که پیدا کردن یک پکیج آموزشی خوب و تمرین کافی می تواند در کمترین زمان شما را به حد مطلوبی از دانش مکالمه برساند. یکی از بهترین روش هایی که می توانید برای تمرین بکار ببرید استفاده از اپلیکیشن تاندم می باشد. این برنامه دارای محیط چت صوتی و تصویری و متنی است که می تواند سطح یادگیری مکالمه شما را به چالش بکشد.

معرفی بهترین دوره مکالمه انگلیسی

دوره مکالمه انگلیسیپیدا کردن یک منبع و دوره مکالمه انگلیسی خوب در یادگیری شما بسیار موثر است. تیم مترجم وان مجموعه آموزشی را گردآوری کرده است که شما با استفاده از آن می توانید به سطح بسیار راضی کننده ای برسید و به راحتی در آزمون های بین المللی از جمله آیلتس و تافل موفق شوید.

پکیج مکالمه زبان انگلیسی استاد آرش نیا شامل آموزش مکالمات و گرامر زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته می باشد .این پکیج بصورت تصویری و کاملا خودآموز می باشد .

این مجموعه در ۲ ترم برگزار می گردد و بطور متوسط با ۲ الی ۳ ماه تمرین مداوم، زبان آموز قادر به مکالمه انگلیسی در کلیه موقعیت ها خواهد بود.

لازم به ذکر است که در این مجموعه، مکالمات انگلیسی در همه موقعیتها آموزش داده شده و مکالمه پیشرفته انگلیسی که شامل نحوه بحث و اظهار نظر و توصیف موارد مختلف می باشد نیز در این بسته آموزش داده شده است.

این مجموعه برای کلیه زبان آموزان از جمله دوستانی که قصد تقویت مکالمه انگلیسی را دارند و داوطلبان آزمون های آیلتس و تافل، مسافرین و دانشجویان خارج ازکشور و کلیه افرادی که قصد تقویت سریع مکالمه را دارند قابل توصیه می باشد .

مزایای دوره مکالمه انگلیسی و گرامر استاد آرش نیا

  • مکالمه و گرامر از صفر تا پیشرفته
  • آموزش کاملا تصویری
  • کیفیت بالای ویدئوهای آموزشی
  • آموزش کامل قالب های مکالمه
  • یادگیری فشرده
  • مناسب برای تمامی آزمون های داخلی و بین المللی
  • قیمت مناسب
  • و …

درباره نویسنده: amiryami

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *